Recenze našich zákazníků

Jiří Starenko

Prodejce pan Košátko velice ochotný, vstřícný člověk. Vše mi vysvětlil a uměl s laskavostí poradit jak s druhem křesla, tak s nákupem, sestavením a technickými věcmi, tak jak toto křeslo používat. Jsem s křeslem velice spokojený a zároveň smutný, že jsem si ho nepořídil dříve. Jsem rád, že je vše, i ovládání na křesle, v češtině a velice jednoduché. Mohu jen s velkou radostí doporučit. Jak obchod, tak křeslo. Děkuji

Ověřený zákazník

Dobrý popis produktů,rychlé jednání

Ověřený zákazník

S RS Royal jsem nadmíru spokojen. Od prodejce p. Košátka až po technika p. Tůmu vše v naprostém pořádku. Oba pánové vědí o čem mluví, protože jsou profíci, ale mě byla příjemná obyčejná lidská slušnost. P. Tůma mi u montáže křesla vše perfektně vysvětlil a později mě napadlo, že s tímhle pánem bych klidně zašel na pivo. Všechno je v lidech a o tom to je.

Monika

Z masážního křesla jsem nadšená, velká nabídka masážních programů i osobního nastavení dle potřeby. Možnosti polohování je opravdový relax.
Velmi kvalitní zpracování křesla, jednoduché intuitivní ovládání . Skvělá komunikace a příjemný osobní přístup pana Košátka .
Velké poděkování také panu Tůmovi, který křeslo přivezl, vybalil a vysvětlil .
Dnes když si užívám relax v masážním křesle, vím, že to byla ta nejlepší volba. Ještě jednou velké díky celému týmu RS Royal.

Hana

+Vstřícnost

Masážní křeslo mám teprve od pátku 1.3.2024, ale mohu jen doporučit.
Na úplném začátku byla skvělá komunikace s p. Košátkem a následovala bezvadná zkušenost při doručení s p. Tůmou, který měl s sebou mladého pomocníka. Nejdříve mne seznámil s ovládáním křesla a nakonec mi oba pomohli dát věci v bytě do původního stavu, protože jinak by křeslo nedali na uvedené místo. No prostě, já jen chválím.
Nakonec musím ještě dodat, že mi pomohli s likvidací obalu, který není zrovna malý.

Hana

Skvělý produkt,vyhovuje nám. Ani se z něho nechce slézat.Masáže jsou i dost citelné.Velký výběr masáží.Myslím,že si vybere každý,co mu bude vyhovovat.

Spokojený uživatel

Skvělý výrobek

Ivet

Doporučuji skvěle již prednastavitelne masaze, super.

Rozumná cena za kvalitu

Nelze nastavit sílu masaze, oblast stehen bych přidala na sile

 
Petr Ď.

Rychlost a ochota prodávajícího.

Ověřený zákazník

Rychlost doručení, servis, návod a LCD v Češtině, perfektní jednání se zákazníkem.

Ověřený zákazník

Rychlost,slušnost,odbornost. Naprosto profesionální přístup,komunikace a rychlost vyřízení. Doporučuji!!

Petr Fornůsek

Komunikace, ochota.

Ověřený zákazník

Prodavajici internetového obchodu byli ochotní a vstřícní vše mi vysvětlili a poradili .

Spokojený klient
  • Skvělý a profesionální přístup
  • Ochota a vlídnost
  • Rychlost dodání

Z vlastní zkušenosti mohu každému jen vřele doporučit !!! Sice jsem si po celou dobu připadal jako v jiné době, kdy byla ještě úcta, slušnost a morálka, ale on to nebyl sen, byla to úžasné, až neuvěřitelné osobní prozření, že i dnes jsou slušní a ochotní lidé...... Konkrétně pan Košátko s paní Kundrtovou, klobouk dolů, smekám a přeji celému jejich týmu jen a jen to nej.........

 

 

 

Spokojený uživatel

Poměrně slušný rozsah funkcí.

Hezký design.

Ověřený zákazník
  • Vstřícné a rychlé jednání

Dobře fungující eshop.

Ověřený zákazník

výborná komunikace, rychlost dodání

Ověřený zákazník

Okamzita komunikace, prijemny osobni pristup. Rychla odezva pri reseni problemu.

Janina61

Kopila jsem to rodičům 88 let pod stromeček abych nemusela zdlouhavě je převážet na rehabilitace. Jsou spokojeni a dokonce si v křesle při nahřívání zad, nafukováni rukou a nohou a válečků na ploškách klidně zdřímnou. Prý to je "BOŽI" . mi vyhovuje čínská masáž a možnost nastavení na určité partie které zrovna bolí včetně síly masáže a nafukování. Než mi to přivezli byla jsem skeptická a nevěřící, protože podobných krámu jsem už měla doma hodně. To jsem ale nevěděla že toto opravdu funguje. Vřele doporučuji

Ivana Kubátová

5D masážní křeslo 2360/B Super komunikace, krásný design, rychlé dodání, pan Tůma s kolegou křeslo přivezli, dali na místo, sestavili, vše vysvětlili. S křeslem jsme maximálně spokojeni, určitě doporučujeme! Potěšil by český návod.

Nahoru
63 položek celkem
Zpět do obchodu