Recenze našich zákazníků

Radim Keclík

Naprostá spokojenost. Vstřícné a rychlé jednání, dodání až do pokoje. Pan Košátko vše nainstaloval, zprovoznil a vysvětlil, včetně českého manuálu. Křeslo je přesně podle mých představ.

Ověřený zákazník

Design a jedinečnost produktů.

Rocinka

Je mensi, nez jsme meli puvodne, krasny desing, kreslo splnuje nase ocekavani

Karel F.

Velké poděkování panu Tůmovi za perfektní dodávku, vysvětlení a fajn pokec. Zejména pak za pomoc s likvidací obří krabice, což určitě nemusel, ale ochotně pomohl s recyklací. Moc díky! Křeslo zatím nehodnotím, ale už jsem vyzkoušel a vypadá, že je vše, jak má být.

David K.

Křeslo mi dovezli domů a vše nastavili a ukázali. Funguje skvěle.

Spokojený uživatel

Vstřícnost,ochota,rychlé dodání

Klára Vítová

Je to asi to nejlepší křeslo, které jsem si kdy pořídila. Dříve jsem měla masážní křeslo z obchodu s nábytkem, ale nevyhovovalo mi. Toto křeslo krásně namasíruje celé tělo a opravdu to na sobě pocítíte. Doporučuji.

Anna
  • Nakupovali jsem poprvé a jsme spokojeni.
  • Nemáme co vytknout.
  • Příjemný relax a odpočinek.
  • Doma se cítit,jak na masáži u masérka.
Spokojený uživatel

Tohle křeslo je pro mě zázrak. Opravdu investice, které nelituji. Vstřícná komunikace obchodu, technik křeslo na místě sestaví a uvede do provozu. Provede vás podrobně ovládáním. Teď už si užívám masáže v pohodlí domova kdykoliv chci. Jsem nadšená a vřele doporučuji.

Stanislav

Toto úžasné křeslo máme doma zatím týden, ale naše celá rodina ho každý den využívá. Všem nám to moc vyhovuje. Myslíme si, že už nebudeme potřebovat navštěvovat různé druhy masáží. Vstřícnost, ochota a rychlost jednání prodejce byla velice profesionální. Doufáme, že nám bude dlouho sloužit ☺ všem doporučujeme ☺

Miroslav Ryšavý

Křeslo RS-3570/BN. Po prvním dnu intenzívního používání jsme nadšení, dokáže právě to, co je deklarováno a v co jsme doufali. Komunikace s obchodem výborná, křeslo bylo doručeno bez nejmenší zjištěné vady. Navíc pochvala i pro smluvního dopravce Doprava Toptrans - vstřícné jednání, včasné doručení. Ráno přišla SMS ohledně doručování, patnáct minut před příjezdem se ohlásil pan řidič. Ochotně pomocí rudlu křeslo (váží téměř 80 kg) dopravil přes sedm schodů do domu, moje "spolunesení" spočívalo pouze v zajišťování stability krabice. Děkujeme, snad si budeme dlouho užívat.

Spokojený uživatel

Skvělé křeslo pro maximální relax a pohodu. Vřele doporučuji !

Ilona Medříková

Křeslo jsem zakoupila po doporučení kamarádky. Jsem nadšená a masáže si užívám. Připadám si jako královna. Vřele doporučuji. Křeslo je nejen krásné, ale funguje na výbornou. Děkuji i za montáž a veškeré informace trpělivému panu Tůmovi.

Petr Kučera
S křeslem jsme velmi spokojeni a každý kdo si ho u nás vyzkouší je nadšený jak dobre masíruje. Jeste bych chtel vyzdvihnout perfektní přístup prodejce. Petr Kučera
Spokojený uživatel

Excelent!

Spokojený uživatel

Obchod proběhl v naprosté spokojenosti. Doručení a zaškolení v pohodě. Křeslo splňuje naše očekávání.

Erika Vondrová

Křeslo je úžasné, doporučuji!

Míra

dobrá komunikace, předvedení, zaškolení..super. Jen škoda že namají místo na předvádění i někde po republice

Spokojený uživatel

Super přístup . Zatím bez výhrad

Lenka Š.

S masážním křeslem jsme maximálně spokojeni, splnilo přesně veškerá naše očekávání. Pomohlo mi od bolesti zad. Určitě křeslo 3D - RS-3570/WN doporučuji

Nahoru
43 položek celkem
Zpět do obchodu