Masážní křeslo 4D - RS-1310/B

 

 • Nosnost masážního křesla do 140 kg
 • Automatická detekce těla
 • Voice - ovládání křesla hlasem
 • Masážní mechanismus trajektorie J
 • 24 automatických masážních programů 
 • 4 masážní válce na masážní hlavici zad
 • Křeslo má vyhřívací tělesa, která mohou působit na krevní oběh podobně jako masáž
 • Samostatná masážní hlavice pro lýtka.
 • Připojený ovladač ve formě tabletu s plnou paletou nastavení křesla
 • Manuální ovladač umístěný před vzduchovým polštářem pro snadné ovládání
 • Stereo reproduktory pro přehrávání vlastní hudby přes Bluetooth
 • 98 masážních airbagů
 • 26 masážních ventilů
 • Velmi tichý chod
 • Úsporný režim

 

Na objednávku
Kód: 1
Značka: RSROYAL
199 990 Kč

KŘESLO VŽDY ZAVÁŽÍME A MONTUJEME

KŘESLO JE MOŽNÉ VYZKOUŠET V NAŠEM STUDIU

PROVÁDÍME ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS

 

Možnost masáže celého těla v rámci 24 automatických programů, nebo manuálně jednotlivých částí
Křeslo provádí automatickou kontrolu pozice ramen, šíje, chodidel, ale i váhy, výšky a tvaru páteře masírovaného a přizpůsobuje své masážní programy postavě klienta
Taktéž je možno provést manuální nastavení jednotlivých pozic pro co nejpříjemnější masáž
Funkce Zero-Gravity, která napomáhá jak uvolnění, tak i síle a účinnosti masáže a rozproudění krevního oběhu
Křeslo umí používat protahovací techniky používané při Thajských masážích
Délka masážních cyklů volitelná, 10, 20 nebo 30 minut
Samostatné masážní hlavice pro obě lýtka a dva masážní válce pro chodidla
Vyhřívací prvky z uhlíkových vláken pro záda i pro lýtka, maximální teplota 52°C
Možnost plnohodnotné kontroly křesla přes ovládací tablet s nabídkou všech možností křesla
Malý ovládací panel s nastavovacími tlačítky a ovládacím kolečkem
Odnímatelný polštář pod záda. S její pomocí je možno upravit jemnost dotyku u masáže zad
Možnost připojení vestavěných stereo reproduktorů na Vaše Bluetooth zařízení a přehrávání hudby
Křeslo je vybaveno kapsou pro bezdrátové nabíjení telefonu
Křeslo je také vybaveno USB portem pro nabíjení drátové
Křeslo je vybaveno tématickým podsvícením


Výkon: 120W
Rozměry po sestavení: délka 164 x šířka 86 x výška 125 cm
Délka pojezdu masážní hlavice zad: 135 cm
Nastavitelný pojezd u chodidel: 16 cm
Nosnost pro masáž: 140 kg
Váha: 153 kg
Materiál potahu: Polyuretanový elastomer
Přístroj je určen pro stimulační masáže, nejedná se o lékařské vybavení pro léčbu nemocí.

Funkce relaxačního křesla a masážní programy

Funkce Zero-Gravity
Inteligentní 4D masážní mechanismus
20+4 fyzioterapeutické procedury celkem 
4 masážní válce na masážní hlavici zad
2 masážní válce pro každé chodidlo
Masážní hlavice pro lýtka
98 masážních airbagů
2 vyhřívací karbonová tělesa: Záda, Lýtka.
52°C - max. výhřevná teplota
Křeslo má schopnost protahování těla takové, jaké je používáno v Thajské masáži
Manuální ovládání masáže jednotlivých částí těla na ovládacím tabletu nebo tlačítkovém panelu

Masážní křeslo RS 1310

4D Masážní mechanismus pro záda a šíji

Je očividné, že každý jsme trochu v jiném stavu fyzicky, liší se naše svalová hmota stejně tak i tonus. Tedy co se týče masáže zad, tak v závislosti na fyzickém stavu jednoho každého z nás, se budou pozice svalů vůči jediným hlavním bodům, které je počítač masážního křesla schopen vzít v potaz jako základ, tedy rovinu posedu a krční páteř, podstatně lišit. A s pozicemi svalů i akupresurní body, a s těmi dosti výrazně i pozitivní efekt celé masáže. A některá křesla mají logiku masážních programů nastavenu tak, že na akupresuru nedbají a jejich programy jsou takzvaně "sportovní masáž", která má v zásadě jen rozproudit krev. Sportovní masáže jsou založeny na předpokladu, že masírovaný, je v jádru aktivní sportovec a potřebuje vlastně jen povzbudit, a hurá na hřiště. Využívá-li masáž akupresurních bodů, má možnost v těle povzbudit fungování jednotlivých orgánů, díky jejich návaznostem v rámci nervového systému na určité svalové skupiny a lymfatické uzliny. Neboli masáž má šanci do určité míry i cíleně léčit, ne jen stimulovat organismus rozprouděním krevního oběhu.

 

Jedna z mnoha luxusních vlastností masážního křesla RS-1310 je to, že se jeho výrobci rozhodli nepřehlížet důležitost akupresurních bodů. Děje se to na základě zaměření přesné pozice ramen, zjištění váhy a výšky masírované osoby.

Fixace pozic ramen je klíčová hlavně pro přesný výpočet pozic svalů ramen a lopatek, které bývají u mnoha lidí svalovou skupinou, ve které se hromadí únava a bolest. Masáž těch správných drah podél trapézového svalu a zdvihače lopatek, může být po dlouhém dni plném stresu a námahy, přesně tím co s vás odplaví únavu a vynese na povrch ztracenou energii. A poté může začít akupresurní masáž která tuto energii roznese přesně tam, kam si zvolíte.

Na základě nastavení přesné pozice ramen, si masážní křeslo zkalibruje pozice jednotlivých akupresurních drah a s nimi přesné trasy, po kterých budou putovat válečky masážního křesla během 20 různých masážních programů. Válečky mají natolik sofistikovaný podpůrný systém, že jsou schopné zaujmout jakoukoli pozici, či trasu tak, aby vyhověly kterékoli postavě. Neboli by se dalo říci, že křeslo nemá 20 masážních programů. Každá masáž jedinečná.

 

masážní křeslo 4d

Manuální ovládání masážního křesla, jeho funkcí a programů

Jedním hlediskem kvality masáže je míra, nakolik se masér je schopen přizpůsobit potřebám klienta. Dalším je pak rozsah nabízených služeb. Přizpůsobivost křesla jsme popisovali výše. Přes přesnou detekci postavy jsou určeny akupresurní body daného člověka. Na akupresuru je vyžadován specifický styl doteku, aby se nervová zakončení měla šanci aktivovat, rozhýbat a poslat vitální impulzy na své druhé konce, které se mohou nacházet ve žlučníku, játrech, nebo v jiných důležitých místech. Naše masážní křeslo má schopnost používat následující typy doteků: Dva typy hnětení, dva typy poklepu, dva typy popleskání a konečně styl doteku zvaný tuina či tchuejná, což je speciální typ doteku vycházející z východní medicíny, vyvinutý na základě masážních zkušeností předávaných po celá staletí. Tuina je právě ten typ doteku, který se používá při masáži zaměřené na akupresurní body. Teprve pak má tato speciální masáž nejlepší účinky. A poté je křeslo vybaveno vyhřívacími prvky, které jsou také schopny rozhýbat krevní oběh podobně jako masáž. A konečně má křeslo na stehnech a lýtkách nafukovací vaky, kterými je také schopno jak zahřát, tak i masírovat. Možnosti jsou opravdu široké.

Masážní křeslo RS 1310 - 2 

Jedním kliknutím do beztížného stavu

Umíte v bazénu nebo na moři splývat? Lehnout si do vody jako do postele, s přední částí obličeje nad hladinou, dýchat nosem, ušima do kterých se vám dostala voda, poslouchat zvuky pod vodou, třeba vzdálený šelest kamínků, jak vlny prohání písek na pláži? Nebo vzdálené výkřiky dětí a duté údery, jak skáčou ze stupínků do bazénu? Masážní křeslo A-1310 má funkci, která přináší přesně toto. Beztížný stav, jako při ponoření do vody. Není tedy třeba o RS-1310 přemýšlet jen jako o masérovi, ale lze jej použít i pro obyčejný spánek, relaxaci. Navíc, k funkci Zero Gravity, si můžete pustit i váš oblíbený playlist, který si přes Bluetooth pustíte do stereo reproduktorů křesla. A navíc si k tomu v křesle ještě můžete nechat bezdrátově nabíjet telefon. Tedy například, pracujete-li v režimu Home Office, a víte-li, že za hodinu máte online konferenci, na kterou musíte být extra fresh, tak můžete křeslo využít k rychlému zdřímnutí si, například za doprovodu Chopina, nebo jiné uklidňující hudby. Křeslo je všestranné, je jen na Vás, jak jej použijete ke zlepšení svého fyzického či duševního blahobytu.

 

masážní křeslo zero gravity

Zpracování křesla RS-1310 a ovládací prvky

Stejně jako všechna ostatní masážní křesla v našem obchodu, i toto křeslo je ovládáno dedikovaným tenkým tabletem, kde si můžete nastavit vše od konkrétního programu, přes nastavení hlasitosti hudby, síly a délky masáže, masážní pozice, vyhřívání ... a všeho ostatního. Tento tablet je umístěn na levé straně křesla a je snímatelný. 

masážní křeslo 4d detaily

Kolečko a tlačítka, ovládání druhé

Druhý prvek, pomocí kterého můžete křeslo snadno ovládat, je panel s kolečkem a tlačítky, umístěný tam kde máte při masáži špičky prstů pravé ruky. Zde si můžete, poté co se s ovládáním seznámíte, nastavovat parametry probíhající masáže bez nutnosti vyndavat ruku z rukávce a přepínání obrazovek na tabletu. Kousek za tímto ovládacím panelem je pak kapsa pro bezdrátové nabíjení telefonů.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu