Multifunkční běžecký pás RS-990

AKČNÍ CENA DO 30.4.2022

 

Běžecký pás RS-990 v sobě kombinuje hned několik možností jak si můžete doma v obýváku aerobně pocvičit. Mnoho doktorů se shoduje, že půl hodiny aerobního cvičení každý den, přináší nejen zlepšení zdravotního stavu, což je zvláště v této pandemické době vcelku dobrý nápad, ale vede to pochopitelně i ke štíhlejší postavě a lepší náladě.

Na běžeckém pásu RS-990, na kterém se můžete jak proběhnout, tak i jej rychle přestavět na veslařský trenažér, je aerobní cvičení na rozproudění krevního oběhu, vskutku jednoduché a rychle dosažitelné.

Skladem
Kód: 99
Značka: RSROYAL
29 990 Kč –67 % 9 990 Kč
Multifunkcni bezecky pas 2 protazeni veslovani
29 990 Kč –67 %

 

Běžecký pás RS-990 v sobě kombinuje hned několik možností jak si můžete doma v obýváku aerobně pocvičit. Mnoho doktorů se shoduje, že půl hodiny aerobního cvičení každý den, přináší nejen zlepšení zdravotního stavu, což je zvláště v této pandemické době vcelku dobrý nápad, ale vede to pochopitelně i ke štíhlejší postavě a lepší náladě.

Na běžeckém pásu RS-990, na kterém se můžete jak proběhnout, tak i jej rychle přestavět na veslařský trenažér, je aerobní cvičení na rozproudění krevního oběhu, vskutku jednoduché a rychle dosažitelné.

 

Klíčové vlastnosti běžeckého pásu RS-990

 

Kombinovaný běžecký pás a domácí posilovna RS-990, je určen pro domácí použití. Stroj lze využít jako běžecký pás, veslařský trenažér, posilovací stroj na břicho a záda, lavici pro sklapovačky a je možné na něm dělat i strečing.

Pás má skládací tělo, tedy je snadno skladný a je osazený kolečky pro snadnou manipulaci. Informační displej na skládacím stojánku podá informace o dosavadní délce běhu, spálených kaloriích, rychlost pásu v km/h a o uběhnuté vzdálenosti.

Elegantní tělo má fixní sklon a využívá moderních technik pro vnitřní utlumení vibrací a hluku. Motor pásu má 8 rychlostních stupňů, sahajících od 1 do 12 km/h. Hmotnost běžecké sestavy je 35 kg, nosnost je do 90 kg.

 

 

Multifunkční běžící a posilovací stroj pro domácí použití.

 

Běžící pás

 Multifunkční běžecký pás

 

- Domácí estetický design;

- Osm motorických funkcí;

- Aplikace chytré technologie;

- Domácí fitness model;

- Skládací bez zabírání místa;

- Má ultraširoký běžecký pás, stroj se snížením vibrací a hluku, integrovaný LCD

displej, správu dat APP,

- Rázové výkonové motory a běží hladce bez zastavení.

 

  

Funkce pro zeštíhlení pasu a zvednutí boků

Multifunkční běžecký pás

 

Cvičení břicha;

Cvičení zvedání kyčle;

Cvičení na stehna;

Cvičením 15 minut denně můžete dosáhnout okouzlujícího štíhlého pasu a rychle získat pevné břicho.

 

 

Funkce protažení veslování

Multifunkcni-bezecky-pas-2

 

Dvanáctistupňové nastavení napětí;

Ergonomický posuvný sedák;

Cvičení simulovaného veslování;

Dokáže efektivně posilovat svaly, vytvářet hrudní svaly a zádové linie a budovat tvar těla S po dobu 30 minut denně.

 

 

Funkce břišních svalů

Multifunkcni-bezecky-pas-3

 

Zakřivená hladká dráha

Volný vratný zdvih

Pomáhá zlepšit pevnost pasu, redukovat tuk a zvětšovat svaly břicha.

  

 

 

Funkce Strech (protahování)

 Multifunkční běžecký pás RS Royal

 

Konstrukce dvojitého elastického lana

Protahování paží a ramen

Trénink s posuvným sedákem

Navrhněte mechaniku pohybu těla vědecky a snadno. Vytvořte linie paží a ramen.

  

 

 Funkce Push and Pull pro nohy

 Multifunkční běžecký pás RS Royal


Volitelná elastická guma

Vědecký návrh oblouku

Cvičení celého těla s posuvným sedákem

Artefakt, určený k tréninku nohou a posílení kolenních kloubů, vytváří a zpevňuje svaly na nohou

 

 

Funkce sedy-lehy

 Multifunkční běžecký pás RSROAYL

 

 Efektivní způsob, jak zlepšit pevné břicho. Je použít pohodlný posuvný sedák k dokončení akce se sedy-lehy.

  

 

 

Funkce skládání

 Multifunkční běžecký pás RSROYAL

 

Nevyžaduje mnoho místa pro skladování a lze jej snadno složit.

 

 

 

Technické specifikace:

 

Rozměry spodní části - složené

 

Šířka  58 cm

Výška  16 cm

Hloubka  135 cm

Výška sloupku s ovládacím panelem 108 cm

Výkon motoru: 0,75 HP

Délka běžecké plochy: 107 cm

Šířka běžecké plochy: 47 cm

Minimální rychlost: 1 km/h

Maximální rychlost: 12 km/h

Typ náklonu: Fixní 1,3°

Celkový počet programů: 8

Manuální program: ne

Snímače tepové frekvence: ne

Transportní kolečka: ano

Systém vyrovnání nerovností: ne

Odpružení: ano

Bezpečnostní brzda: ano

Přijímač hrudního pásu: ne

Hrudní pás součástí balení: ne

Audio vstup: ne

Sklápěcí konstrukce: ano

Výška v provozním stavu: 108 cm

Šířka v provozním stavu: 58 cm

Délka v provozním stavu: 135 cm

Výška ve sklopeném stavu: 16 cm

Šířka ve sklopeném stavu: 58 cm

Délka ve sklopeném stavu: 135 cm

Typ pásu: Motorový

Zdroj napájení: 220V, 230V

Použití (určení): domácí

 

 

 

 

Funkce:

 

- Transportní kolečka

- Měření spálených kalorií 

- Měření uběhnuté vzdálenosti 

- Odpružení

- Veslařský trenažér 

- Posilovač břišních svalů

- Skládací design

 

 

Podrobný popis:

 

Elegantní tenký design

Jednou z vlastností, kterou si výrobci tohoto pásu dali za cíl, byla elegantní jednoduchost. Samotné tělo stoje, které má v základu drobný náklon, tedy běhání je vždy mírně do kopce, je v nejvyšším bodě 16 cm vysoké. Stojánek s madly, ovládacími prvky a informačním panelem je sklápěcí, tedy po skončení cvičení je možné stroj zasunout pod postel či gauč, nebo opřít do kumbálu nebo jen tak o stěnu. Přední, vyšší část těla pásu, je osazena kolečky na usnadnění manipulace a skladování. Celý stroj má váhu pouhých 35 kilogramů, což je jedna z dalších výhod tenkého elegantního designu, s motorem v přední části stroje - tedy nad kolečky. Když jej tedy uchopíte za zadní stranu a zvednete, tak bude většina váhy na kolečkách a manipulace bude snazší.

 

Ovládání, informace a zapojení

Hlavní vypínač sestavy je, stojíte-li na ní, v pravé zadní části, hned vedle konektoru pro zapojení napájecího kabelu. Malé červené přepínací tlačítko I/O, kterým doporučujeme sestavy vypnout, pokud ji v nejbližší budoucnosti nebudete po delší čas používat. Jakmile je hlavní vypínač zapnut, pak se ovládání samotného pásu přesouvá na ovládací panel na předním sloupku. Motor pásu má osm rychlostí, které sahají od 1 až do 12 km/h. Běžecký pás se rozběhne na první zvolenou rychlost po stisku kulatého tlačítka na spodní části ovládacího panelu. Druhým stiskem téhož tlačítka jej opět vypnete. Tlačítka po stranách jsou na přepínání rychlostí.

 

Informační panel trenažéru

Informační panel je v ryze funkčním stylu. Návrháři se místo funkcí, které bývají často nespolehlivé, jako je třeba měření tepu pomocí elektrod na madlech trenažéru, které zpravidla mívají špatný kontakt, rozhodli zvolit jednoduché, ale funkční rozložení panelu. Informační panel má velký oválný kryt, který skrývá pět segmentových displejů s klíčovými informacemi. Hlavní a největší displej ukazuje rychlost pásu a převodový stupeň motoru. Nad tímto údajem jsou dva další údaje, vlevo je zobrazen čas aktuálního cvičení v minutách, vpravo pak je zobrazen výpočet, kolik kalorií bylo při současném cvičení spáleno. A konečně pod ukazatelem aktuální rychlosti najdete výpočet aktuálně uběhnuté vzdálenosti v km.

 

Domácí kombinovaná posilovna

 

Veslařský trenažér

Trenažér vyžaduje pár minut instalace, jeho rám je součástí příslušenství. Na nosný sloupek madel a informačního panelu připevníte opěrky pro nohy a nosník pro posuvnou sedačku, která je na druhé straně opřena o rám běžícího pásu. Posadíte se na měkkou polstrovanou sedačku, nohy opřete o příčky na hlavním sloupku a můžete se pustit do veslování. U tohoto modelu trenažeru není počítáno s počítadlem přítahů nebo napojením na hlavní panel, kde by se počítaly spálené kalorie.

 

Posilovač břišních svalů

Rozložení stroje, které vám umožní posilovat břišní svaly metodou sit-up, neboli česky sedy-lehy, je v zásadě totožné s veslařským trenažérem, jen není potřeba připevňovat madla se vzduchovým pístem. Jen ke sloupku připevníte nožní opěrky a nosník s posuvnou sedačkou a to je celé. Sednete si na polstrovanou sedačku, nárty vsunete pod opěrky a můžete začít.

 

Sestava pro strečing

Když člověk posiluje nějakou sestavu svalů, ať to již jsou stehna a lýtka na nohou, nebo bicepsy na pažích nebo mezilopatkové svaly na veslařském trenažeru, je vždy doporučeno po cvičení danou svalovou skupinu protáhnout, aby se vám místo posílení svalstva jen nezkrátily šlachy. Tělo má občas tendenci jít tou snazší cestou a to je právě přes zkracování šlach. Strečing, neboli protahování je na tomto stroji možné provádět následujícím způsobem: Smontujete sestavu jako kdybyste chtěli dělat sedy-lehy, jen na zadní konec nosníku, přímo ke skládacímu sloupku, připevníte očko elastických madel, kterými si pak můžete protáhnout svaly, které cítíte, že jsou nejvíce stažené.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení