Luxusní masážní křeslo 4D RS 8900/G

Luxusní masážní křeslo RS 8900 4D Zero Gravity s dálkovým ovládáním a DUAL CORE

 

 • Nosnost masážního křesla do 130 kg 
 • 4D masážní mechanismus
 • Dual Core masážní mechanismus
 • Prodloužení vrchní části podnožky o 90mm
 • Plošná lymfatická masáž na ruce a nohy
 • Dvouúrovňová poloha Zero Gravity 
 • Funkce Save Place pro úsporu místa
 • Funkce protahování Shiatsu stretch
 • Vzduchová masáž chodidel + rotující válečky na chodidla
 • Vzduchová masáž nohou, hýždí, beder, rukou, ramen
 • Masáž akupunkturních bodů
 • Automatická detekce těla
 • Masážní mechanismus trajektorie J
 • 12 automatických masážních programů 
 • 8 masážních válců na masážní hlavici zad (Dual Core)
 • Křeslo má vyhřívací tělesa, která mohou působit na krevní oběh podobně jako masáž
 • Samostatná masážní hlavice pro lýtka.
 • Připojený ovladač ve formě tabletu s plnou paletou nastavení křesla
 • Stereo reproduktory pro přehrávání vlastní hudby přes Bluetooth
 • 98 masážních airbagů
 • 26 masážních ventilů
 • Velmi tichý chod
 • Úsporný režim
Na dotaz
Kód: 78
Značka: RSROYAL
209 000 Kč –26 % 154 990 Kč
Masážní křeslo NAIPO MGC-8900
209 000 Kč –26 %

KŘESLA VŽDY ZAVÁŽÍME A MONTUJEME

KŘESLO JE MOŽNÉ VYZKOUŠET V NAŠEM STUDIU

PROVÁDÍME ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS

 

Vlastnosti křesla

Všechna masážní křesla, která naleznete na našem e-shopu jsou z luxusních řad, střední nebo vyšší třídy. To, že toto křeslo je luxusní, lze vyčíst z toho, že má pro masáž zad dvě samostatné masážní hlavice, Má-li křeslo dvě samostatné hlavice na masáž zad, říká se tomu DUAL CORE. Takto jsou vybaveny jen vyšší třídy masážních křesel.

Křesla RS 8900 jsou přizpůsobivá. Po usednutí se automaticky změří vlastnosti člověka, který se rozhodl křeslo použít. Program křesla automaticky vyhodnotí pozici vašich ramen, a z váhy těla provede korekci pozice hlavních bodů na zádech daného člověka, v 3D prostoru. Tyto body jsou referenční pozice, kterými prochází přednastavené masážní programy. Tyto body mohou být buď přesné pozice nejproblematičtějších svalů nebo svalových skupin, například pozice mezi lopatkových svalů, které v dnešní uspěchané době, podléhají největším tlakům a tak zasluhují zvýšenou pozornost při masáži.

 

 

Luxusní masážní relaxační křeslo 

 

Masážní programy křesla RS8900

Křeslo RS8900 má mimo manuální kontroly průběhu masáže, kterou můžete ovládat na oddělitelném tabletu s bezdrátovou kontrolou křesla, nebo na ovládacím tlačítkovém panelu na levé straně křesla, také 12 přednastavených masážních programů. Jsou to následovné: Thajské protažení, Hloubková masáž Šiacu, Lehké protažení, Královská péče, Úleva od stresu, Jemná péče, Krk a ramena, Záda a páteř, Pas a boky, Raní povzbuzení, Uvolňující napětí a konečně program Sladké sny. Všechny tyto programy Vám poskytnou možnost zvolit si jejich délku, od 5 do 30 minut trvání. Také si můžete zvolit použitou sílu. A také bychom neměli zapomenout na to, že ke každému programu si můžete do stereo reproduktorů, které se nacházejí v horní části křesla, a nebo i do reproduktorů na ovládacím tabletu, pustit Váš oblíbený playlist. Playlist z telefonu, který si můžete vložit do elegantní přihrádky v těle křesla, kde se může bezdrátově nabíjet.

 

Podrobněji o některých masážních programech - Aroma Thajska

Není snad tajemstvím, že asijské země mají k masážím a k přírodní medicíně vztah tak dlouhý, že zadokumentovaná učení o postupech léčebných masáží lze datovat hluboko do doby před naším letopočtem. První záznamy o zdravotnických postupech a primitivní medicíně Orientu, lze datovat do prvního tisíciletí před naším letopočtem. A masážní programy tohoto křesla čerpají inspiraci z této hluboké studny znalostí. První masážní program je inspirován Thajskými masážemi.

 

Masážní program č. 1 - Thajské protažení

Protažení hlubších svalů bederní páteře, (což stimuluje i svaly na ně napojené, tedy svaly pánve) dvojí masážní techniky. Relaxační avšak povzbuzující lekce práce s energií. Takto masáž popisuje sám výrobce křesla. Nejlepší cesta, jak si ověřit pravdivost jeho slov, je asi ta, když si křeslo přijdete vyzkoušet.

 

Luxusní masážní relaxační křesla RS Royal rskresla

 

Program 2 - Hloubková masáž Šiacu

Kombinace masážních technik pro provedení intenzivní masáže. Program cílí na uvolnění napětí jak povrchových tak i hlubokých svalů.

 

Program 4 - Královská péče

Středně až vysoce intenzivní masážní program, zaměřený na úlevu od bolestí a svalového napětí či křečí. Podporuje energický a aktivní postoj k životu.

 

Program 5 - Úleva od stresu

Širší škála jemných masážních technik, které napomohou rozehřátí svalstva a napomohou nastolení klidu a pomohu člověku se uvolnit.

 

Zbylé masážní programy

Jak jsme zmiňovali, křeslo RS8900 z luxusní řady masážních křesel má programů celkem 12. Ale popsali jsme zde jen některé. Pokud si chcete křeslo vyzkoušet neváhejte navštívit naše studio.

 

Luxusní masážní relaxační křeslo

 

Při masáži si můžete zapnout i vyhřívání

Naše křesla jsou vybavena vyhřívacími tělesy, které jsou schopny odpovídající místa, například záda, ohřát až ke 48°C a ještě více tak napomoci příznivému vlivu masáží.

 

 Luxusní masážní křesla

 

Masáže

Airbagy napodobují masážní techniku: tlačení, tahání a mačkání.


Funkce Zero Gravity pro větší požitek z exotických masáží

Tradičně, jsou procedury v masážních křeslech prováděny v sedě a procedury v masážních salonech, když si zajdete na akupresuru, nebo jiný typ masáže, na lehátku a směrem shora dolů. Naše masážní křesla se od běžných technik odlišují tím, že umožňují využití funkce Zero Gravity, kdy Vás křeslo zvedne do vodorovné pozice, jako byste leželi na masážním stole, avšak s tím rozdílem, že budete masírováni zespoda. To umožňuje lepší využití schopností masážních hlavic co do způsobů doteku, ale je tak možno i lépe použít tlaku na uvolnění ztuhlého svalstva. Navíc je při poloze v leže jednodušší pomoci rozproudění oběhu krve i lymfy, a tedy zrychlit obnovu organismu a zahnání únavy.

 

 

Luxusní masážní relaxační křeslo rsroyal rskresla

 

Technické aspekty křesla RS8900

Nosnost křesla je 130 kg. Spotřeba křesla v průběhu masáže je, dle slov výrobce, pod 200 W. K ovládání křesla slouží připojený tablet, který lze oddělit a kontrolovat křeslo bezdrátově. Tento tablet má vlastní baterii s indikátorem nabití, v levém horním rohu displeje. Po vrácení tabletu zpět do jemu určeného stojanu, se začne znovu nabíjet, v držáku je umístěn nabíjecí adaptér. Na stejné straně, vpravo, je pak i špuntem chráněný USB konektor, pomocí kterého můžete v případě potřeby nabíjet i tento tablet (nabíjecí USB kabel je součástí balení), ale i jakákoli jiná zařízení na USB. Například, pokud používáte přenosné MP3 přehrávače, a chtěli byste si během masáže poslechnout svou oblíbenou meditační hudbu, podcast nebo audioknihu, můžete nechat MP3 přehrávač nabíjet přes USB a přes Bluetooth z něj odesílat hudbu do zabudovaných reproduktorů křesla.

 

Masážní relaxační křeslo

 

 

Relaxační polohovací křeslo RS Royal

 

Bezdrátové nabíjení po dobu masáže

Na pravé straně křesla, kousek nad místem kam během masáže zasunete pravou ruku, u základny stojánku pro ovladač křesla je elegantně zpracovaná neklouzavá poduška, kam si můžete dát bezdrátově nabíjet Váš telefon. Křeslo je vybaveno jak reproduktory, tak i mikrofonem umístěným v hlavě křesla, mohli byste tedy v případě potřeby provádět telefonáty i během Thajské masáže.

 

Relaxační křeslo

 

Masážní relaxační křeslo

 

Polohovatelné masážní relaxační křeslo

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
S Avatar autora | 15.2.2022
Toto úžasné křeslo máme doma zatím týden, ale naše celá rodina ho každý den využívá. Všem nám to moc vyhovuje. Myslíme si, že už nebudeme potřebovat navštěvovat různé druhy masáží. Vstřícnost, ochota a rychlost jednání prodejce byla velice profesionální. Doufáme, že nám bude dlouho sloužit ☺ všem doporučujeme ☺
Zpět do obchodu