5D masážní křeslo 2360/B

 • Nosnost masážního křesla do 130 kg
 • Automatická detekce těla IČ čidly
 • Technologie pro detekci tepu, a dalších tělesných funkcí
 • Masážní mechanismus trajektorie S+L v délce 135 cm
 • 23 automatických masážních programů
 • Masážní hlavice zad má inteligentní senzory technologie 5D a výhřev
 • Technologie Zero Gravity s 3 polohami a protažení
 • Křeslo má v oblasti nohou karbonová vyhřívací tělesa
 • Masážní válečky a airbagy pro chodidla
 • Dotykový nebo hlasový ovladač formou tabletu na stojánku
 • Stereo reproduktory pro přehrávání vlastní hudby přes Bluetooth
 • 114 masážních airbagů
 • 84 masážních ventilů
 • Velmi tichý chod
 • Úsporný režim

 

NOVINKA - 5D Masážní hlavice

Skladem (1 ks)
Kód: 150
199 990 Kč
5D masážní křeslo 2360/B
Akce Novinka

KŘESLA VŽDY ZAVÁŽÍME A MONTUJEME

KŘESLO JE MOŽNÉ VYZKOUŠET V NAŠEM STUDIU

PROVÁDÍME ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS

 

Vlastnosti křesla 

Luxusní masážní křeslo se senzorem tepu, 5D technologií, 23 programy a dostatkem prostoru.
Tento konkrétní model masážního křesla je náš vůbec první, který je vybaven schopností detekovat tep, objem kyslíku v krvi a další zdravotní faktory, které vám umožní porovnat si rozdíl mezi tím v jakém stavu bylo vaše tělo před masáží a po ní. Destička pro tuto detekci je na křesle umístěna v masážním rukávci pro vaše ruce, na pravé straně křesla, přesně na místě kde máte prsty. Přitiskněte prst na skleněnou destičku, jejíž funkci zapnete na ovladači. To, zda je destička aktivní poznáte podle toho, že červeně svítí. Proces detekce tepu trvá 50 vteřin a jeho výsledky uvidíte na ovládacím tabletu křesla. Hladinu srdečního tepu, úroveň okysličení krve, což je hodnota která by u zdravé osoby měla být nad 90%, tep a index mikro-cirkulace krve uvidíte na obrazovce vyhodnocené barevně. Pokud je hodnota ve správném rozsahu, bude naměřený výsledek zbarven zeleně, s usměvavým obličejem. Měli bychom upozornit, že se nejedná o certifikovaný medicínský přístroj, pro certifikované výsledky na kalibrovaném přístroji je potřeba obrátit se na zdravotnické centrum.

 

Brozura-01

 

 

Technologie 5D masáže - pokročilá masážní hlavice a související faktory

Tato technologie je v současné době jedna z nejpokročilejších, které jsou při používány výrobě masážních křesel v Čechách prodávaných. Začněme ale od začátku: 3D značí, že masážní kolečka jsou schopna pohybovat se všemi směry, ve 3D prostoru. Čtvrtá dimenze, to je schopnost se v těchto směrech pohybovat danými způsoby, tedy v případě masáží, jde o schopnost hlavice vytvořit pocit hnětení, jemného dotyku, poplácávání, přejíždění, a tak dále. Čtvrtý rozměr udává způsob pohybu masážních koleček hlavice v daném směru. Pátým rozměrem pak jste Vy. Toto křeslo je vybaveno pokročilou detekcí polohy těla pomocí infračervených senzorů, což je jeden z faktorů, který přizpůsobuje přednastavené masážní programy Vám na tělo. Tyto senzory jsou schopny zjistit šířku ramen, výšku postavy i Vaší váhu co nejpřesněji. Druhým faktorem který ovlivňuje "pátou dimenzi" masáže jsou pokročilé senzory zpětné vazby na samotné masážní hlavici, které díky zjištěnému zpětnému tlaku Vašeho těla jsou schopny najít patřičné akupresurní body pro ideální efekt masáže. Hlavice má celkem 8 pokročilých senzorů pro přesné přizpůsobení síly, rychlosti pohybu, polohy a dalších faktorů. Pátou dimenzí masáží od tohoto křesla je adaptabilita programů Vám přímo na míru.

 

Brozura-04

Brozura-06

 

 

Brozura-02

 

 

23 Přednastavených masážních programů křesla RS-2360

Již jsme zmiňovali, že toto křeslo má masážní programy, které se však vždy přizpůsobují postavě člověka (i zpětné vazbě jeho těla), který se v něm právě poddává uvolňující nebo dokonce strečingové masáži. Masážní křeslo je vybaveno 23 přednastavenými masážními programy. Tyto programy jsou:

1. 4D Accupoint Massage (4D Masáž akupresurních bodů),

2. One Button Sleep Aid (Pomoc se spaním, stiskem jednoho tlačítka),

3. Royal Hand Heating Massage (Královská masáž s prohřátím rukou),

4. Renew (Masáž pro obnovení vitality),

5. Lumbar Care (Péče o bederní páteř),

6.  Rest&Sleep (Odpočinek a spánek),

7.  Stretch Massage (Strečingová masáž),

8.  Spine Care (Péče o páteř),

9.  Sports Refresh (Nabití energií po sportu),

10. Social Conditioning (Příprava formy na sociální interakce),

11. Noon Nap (Polední spánek),

12. Post-workout Recovery (Zotavení se po cvičení),

13. Working Relief (Úleva po práci),

14. Neck Care (Péče o krční páteř a svaly kolem ní),

15. Waist&Spine (Pas a páteř)

16. Leg And Foot Relaxation (3 programy uvolnění nohou a chodidel)

17. Knead 1/2 (hnětení)

18. Tap 1/2 (poklepání),

19. Clap 1/2 (poplácání)

20. Tui-Na 

21. Leg Rhythm (Lehká masáž lýtek)

22. Leg Rhythm (Střední masáž lýtek)

23. Leg Rhythm (Silná masáž lýtek)

Brozura-13

 

 

 

Manuální kontrola masáží na křesle RS-2360

Jako i ostatní masážní křesla, nejen naší distribuce ale prakticky kterékoli, je u RS-2360 možno si masážní postupy zvolit manuálně. Například pokud Vás bolí nohy po dlouhé procházce s rodinou, můžete si zapnout výhřev a masážní procedury jen pro ně, není s tím problém. Jsou zde dvě hlavní sekce manuálního ovládání. Buď je možné zapnout si konkrétní masážní techniky, a nebo manuálně přizpůsobit sílu, hloubku, délku a teplotu pro některý z výše uvedených přednastavených masážních programů.

Bližší informace o tomto stylu masáží najdete v anglické verzi na: wikipedia.org/wiki/Tui_na Tato technika nemá na české Wikipedii článek, proto Vám tu rychle nastíníme, co přesně znamená a přináší technika Tui-Na. Jde o formu čínské alternativní medicíny, která je hodně podobná Šiacu. Masér se při ní, zaměřuje na místa mezi klouby, nazývaná 8 bran, kde se pomocí různých metod pokouší uvolnit obranné mechanismy těla, tak aby se energie která je v nich uložena nebo zablokována, rozproudila tam kde je ji potřeba - do meridiánů a svalových skupin potažmo tělesných orgánů. Masér si, podobně jako i toto křeslo, volí různé způsoby doteku hnětení, poplácávání, vytahování, převalování a mnutí, dle toho co cítí v těle za reakce - aby dosáhl co nejlepšího efektu.

 

Další volby při manuálním výběru

Kromě doteků je možno zvolit si horizontální šířku záběru masážní hlavice na Vašich zádech, vertikální záběr, zda chcete zaměření jen na jedno místo, nebo jen na vybrané akupresurní body na bedrech, zádech a šíji, nebo na celou výšku páteře. Také je možno zvolit si, zda se masážní hlavice u nohou má pohybovat jen na chodidlech, nebo i na lýtkách. 

 

Brozura-08


Teplota vyhřívání zad a nohou

Toto masážní křeslo je, jak již bylo zmíněno, vybaveno nejmodernější masážní hlavicí v oblasti zad, z naší celé nabídky. Hlavice je schopna zahřát masážní válečky, kterými Vám pak udělá relaxační terapii, až na 48°C. V oblasti stehen, lýtek a chodidel je pak vyhřívání možné nastavit až na teplotu 50°C. Vyhřívací tělesa v oblasti nohou jsou vyrobena z uhlíkových vláken.

 

Toto křeslo je ještě více přizpůsobeno Evropskému trhu!

Výrobce vyslyšel zpětnou vazbu od Evropských zákazníků a díky tomu je tato nejnovější generace masážních křesel modelována tak, aby posloužila co možná nejširšímu spektru postav. Místo na posed a obecně celý prostor v okolí bederní páteře je bezkonkurenčně největší ze všech křesel v naší nabídce. 

 

 

Jedním kliknutím do beztížného stavu

Umíte v bazénu nebo na moři splývat? Lehnout si do vody jako do postele, s přední částí obličeje nad hladinou, dýchat nosem, ušima do kterých se vám dostala voda, poslouchat zvuky pod vodou, třeba vzdálený šelest kamínků, jak vlny prohání písek na pláži? Nebo vzdálené výkřiky dětí a duté údery, jak skáčou ze stupínků do bazénu? Masážní křeslo RS-2360 má funkci, která přináší přesně toto. Beztížný stav, jako při ponoření do vody. Není tedy třeba o RS-2360 přemýšlet jen jako o masérovi, ale lze jej použít i pro obyčejný spánek, relaxaci. Navíc, k funkci Zero Gravity, si můžete pustit i váš oblíbený playlist, který si přes Bluetooth pustíte do stereo reproduktorů křesla. A navíc si k tomu v křesle ještě můžete nechat bezdrátově nabíjet telefon. Tedy například, pracujete-li v režimu Home Office, a víte-li, že za hodinu máte online konferenci, na kterou musíte být extra fresh, tak můžete křeslo využít k rychlému zdřímnutí si, například za doprovodu Chopina, nebo jiné uklidňující hudby. Křeslo je všestranné, je jen na Vás, jak jej použijete ke zlepšení svého fyzického či duševního blahobytu.

 

Brozura-11

 

Brozura-14

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IK Avatar autora | 3.10.2023
5D masážní křeslo 2360/B Super komunikace, krásný design, rychlé dodání, pan Tůma s kolegou křeslo přivezli, dali na místo, sestavili, vše vysvětlili. S křeslem jsme maximálně spokojeni, určitě doporučujeme! Potěšil by český návod.
Zpět do obchodu